Bereikbaar tot 23:59 (Livechat & Telefoon)

Standaard 3 maanden garantie

Gratis levering door heel Nederland

100+ jaar ervaring

Volkswagen Caddy

VW Caddy occasion Leasen of kopen?

Ontdek alle functionaliteiten van deze compacte Duitse bus!

De Volkswagen Caddy is een compacte bedrijfswagen van het Duitse automerk Volkswagen. Sinds 1980 blijft de populariteit rondom de Caddy stijgen. Met zijn handige afmetingen is de Caddy makkelijk wendbaar, maar biedt hij ook een praktische laadruimte.

Zo kan je zonder moeite draaien of keren in druk verkeer en ben je verzekert van een comfortabele rit. Daarnaast is de VW Caddy is volledig in te richten naar jouw wensen.

Benieuwd waarom ondernemers kiezen voor het financial leasen van een Volkswagen Caddy? 

Ontdek dan hier alle voordelen van een Volkswagen Caddy occasion!

1. Volkswagen Caddy Afmetingen

De Volkswagen Caddy wordt gecategoriseerd als een ‘kleine bedrijfswagen’. Er staan 2 verschillende L/H-combinaties op de markt met ieder zijn eigen unieke maatoplossingen.

  1. De standaard Caddy (L1H1), biedt tot 3,2m3 laadvolume
  2. De Caddy Maxi (L2H1), deze is een slag langer en heeft tot 4,2m3 laadruimte.

Je kan dus zelf de Caddy uitzoeken die het beste aansluit bij jouw bedrijf.

De afmetingen van de 1e generatie Volkswagen Caddy (2003 – 2020)

Caddy 2003 – 2020L1L2
Wielbasis (mm)26813006
Lengte achteroverbouw (mm)847992
Lengte voertuig  (mm)44064876
Lengte laadruimte (mm)17812250
Breedte laadruimte (mm)15521552
Tussen de wielkasten (mm)11721172
Hoogte laadruimte (mm)12441262
Hoogte voertuig (mm)18231886
Laadvolume (m33,24,2
Daklast (kg)100100

De afmetingen van de 2e generatie Volkswagen Caddy (2020 – heden):

 Caddy 2020 – HedenL1 (m)L2 (xl)
Wielbasis (mm)27552970
Lengte achteroverbouw (mm)855993
Lengte voertuig  (mm)45004853
Lengte laadruimte (mm)17972150
Breedte laadruimte (mm)12301230
Tussen de wielkasten (mm)
Hoogte laadruimte (mm)12721275
Hoogte voertuig (mm)18561860
Laadvolume (m33,13,7
Daklast (kg)100100

2. Volkswagen Caddy occasion

Zoek jij een betrouwbare Volkswagen Caddy occasion voor je bedrijf? 

Bij Van Der Wal Vans bieden we een ruim aanbod rijklare Caddy occasions met de scherpste lease deals! 

Voor een bedrijfsauto die rijgemak en zuinig rijden combineert, zit je met een Caddy bus altijd goed. 

3. Koop of Financial Lease een VW Caddy

Het financial leasen van je volgende bedrijfswagen brengt meerdere (fiscale) voordelen met zich mee. 

Zo profiteer je al snel van een vast laag maandbedrag door je investering te verspreiden over 12 tot 72 maanden. Dit betekent dat je geen grote investering in één keer hoeft te doen. 

Bovendien ben je direct eigenaar van de auto. Na het einde van de leaseovereenkomst kan je er voor kiezen om te blijven rijden in je betrouwbare Caddy of om hem in te ruilen voor een nieuwe voertuig middels financial lease. 

Bij Van der Wal Vans kan je terecht voor zowel het kopen als leasen van een bestelwagen. Bovendien zijn alle bestelbussen op voorraad rijklaar.

Dit betekent:

  • alle bussen hebben een APK van minimaal 6 maanden.
  • alle banden en remmen zijn op voorhand gecontroleerd.
  • de olie en vloeistoffen zijn op peil gehouden.
  • de bedrijfswagen wordt te naam gesteld.
  • vrijwaring van je inruil voertuig.

Ben je geïnteresseerd in het kopen of leasen van een Volkswagen Caddy? neem dan hier contact met ons op en we helpen je verder!

4. Veelgestelde vragen over Volkswagen Caddy

Vanaf welk maandbedrag kan ik een Volkswagen Caddy financial leasen?

Bij Van Der Wal Vans is het al mogelijk om een Volkswagen Caddy te financial leasen vanaf 100,00 p/m. Zo rij je als ondernemer in een betrouwbare bedrijfsbus voor een scherpe prijs.

Is de Volkswagen Caddy leverbaar met een diesel- of een benzinemotor?

Onze Volkswagen Caddy occasions zijn standaard uitgerust met een diesel aangedreven motor. 

Zoek jij een Volkswagen Caddy met benzinemotor? Neem hier contact op met een van onze lease-specialisten en ontvang een persoonlijk aanbod.

Is de Volkswagen Caddy een automaat of handgeschakeld voertuig?

De Volkswagen Caddy’s in onze voorraad zijn enkel beschikbaar met een handgeschakelde versnellingsbak. Al is de Volkswagen Caddy wel beschikbaar als automaat.

Zoek jij naar een Caddy automaat? Neem hier contact op met een van onze lease-adviseurs, zij zoeken de bedrijfswagen die het beste aansluit op jouw wensen. 

Is de Volkswagen Caddy verkrijgbaar met een dubbele cabine?

De Volkswagen Caddy is niet te verkrijgen met een dubbele cabine. De Caddy bestaat wel als bestelauto, bestelbus of MPV.

Wil jij liever een bedrijfsauto met dubbele cabine? Neem hier contact op met een van onze medewerkers en ontvang persoonlijk advies.

Is de Volkswagen Caddy verkrijgbaar met een enkele cabine?

Ja, de Volkswagen Caddy is beschikbaar als gesloten bestelwagen (enkele cabine).

Wat zijn de varianten van een Volkswagen Caddy?

  • Volkswagen Caddy L1H1 (2003 – 2020)
  • Volkswagen Caddy L2H1 (2003 – 2020)
  • Volkswagen Caddy L1H1 (2020 – heden)
  • Volkswagen Caddy L2H1 (2020 – heden)