Bereikbaar tot 23:59 (Livechat & Telefoon)

3 maanden garantie

Gratis levering door heel Nederland

100+ jaar ervaring

Renault Kangoo afmetingen

De Renault Kangoo is een ideale keuze voor ondernemers die een compacte, wendbare en toch ruimtelijke bestelwagen zoeken. 

Of het nu gaat om stadsleveringen of het vervoeren van goederen over langere afstanden, de juiste afmetingen van je Renault Kangoo zijn essentieel voor maximale efficiëntie en gebruiksgemak. 

De Renault Kangoo is speciaal ontworpen om te voldoen aan de behoeften van diverse professionals, van lokale ambachtslieden tot bezorgdiensten. 

Benieuwd welke Renault Kangoo het beste past bij jouw zakelijke activiteiten? Deze pagina biedt alle informatie over de afmetingen van de Kangoo! 

Afmetingen Renault Kangoo

De Renault Kangoo biedt verschillende configuraties die zijn afgestemd op uiteenlopende zakelijke vereisten.

De afmetingen van een Renault Kangoo worden aangegeven met een L/H-combinatie. De ‘L’ staat voor de lengte en de ‘H’ voor de hoogte van het voertuig. 

Het is belangrijk om hier bewust van te zijn. Als we spreken van een Renault Kangoo L1H1, dan hebben we het over het basismodel. Met elke verhoging van de getallen achter de L of H, wordt de Kangoo groter.

Bijvoorbeeld:

  • L1 = standaardlengte
  • L2 = een keer verlengd
  • L3 = twee keer verlengd
  • Dezelfde logica geldt voor de hoogte.

Renault Kangoo afmetingen 2007 tot 2021

De Renault Kangoo bestelauto’s eerste generatie werd geproduceerd tussen 2007 en 2021. Deze generatie is beschikbaar in 3 verschillende afmetingen, waarvan de L0 vervallen is.

Hieronder staan de afmetingen van de Renault Kangoo van 2007 tot 2021:

L1 (Compact)L2 (Worker)L3 (Long Worker)
Wielbasis (cm)231269308
Lengte achteroverbouw (cm)717070
Lengte voertuig (cm)389432470
Lengte laadruimte (cm)134175213
Breedte laadruimte (cm)146146146
Tussen de wielkasten (cm)121121121
Hoogte laadruimte (cm)124125125
Hoogte voertuig (cm)178181183
Laadvolume (m3)2,33,04,0
Daklast (kg)0100100

Renault Kangoo afmetingen 2021 tot heden

De tweede generatie Renault Kangoo heeft 1 variant, de L1. De afmetingen van deze bedrijfsauto zijn de zien in de volgende tabel:

L1/H2
Wielbasis (cm)271
Lengte achteroverbouw (cm)81
Lengte voertuig (cm)448
Lengte laadruimte (cm)180
Breedte laadruimte (cm)157
Tussen de wielkasten (cm)124
Hoogte laadruimte (cm)111
Hoogte voertuig (cm)186
Laadvolume (m3)3,3

Afmetingen Renault Kangoo dubbele cabine

De Renault Kangoo met dubbele cabine biedt extra ruimte voor passagiers. Dit model is ideaal voor bedrijven die zowel mensen als goederen vervoeren. 

Een deel van de laadruimte is namelijk vervangen door een extra rij zitplaatsen. Hierdoor is het mogelijk om tot 5 personen te vervoeren, inclusief de bestuurder.

Om plaats te maken voor de extra zitplaatsen is de laadruimte ingekort met ongeveer 1 meter. Dit heeft ook gevolgen op het beschikbare laadvolume. 

We raden je daarom aan om goed naar de afmetingen en het laadvolume te kijken bij de individuele voertuigpagina’s in ons aanbod. 


Renault Kangoo leasen of kopen?

Vanuit Van der Wal Vans helpen we je graag aan je gewenste Renault Kangoo. Neem gerust contact met ons op voor advies op maat of doe online een aanvraag.