365 dagen per jaar open 

300+ bedrijfswagens op voorraad

Livechat Ondersteuning

Opel Combo

Opel Combo occasion Leasen of kopen?

Ontdek de mogelijkheden van deze voordelige bestelauto!

De Opel Combo is een praktische bestelbus van het Duitse Opel. In 1985 Kwam opel met de eerste generatie op de markt onder de naam Opel Combo A, terwijl je tegenwoordig al de vijfde generatie hebt genaamd Opel Combo E.

Dat Opel al ruim 30 jaar een compacte bestelbus op de markt heeft, is dan ook geen toeval. Je hebt namelijk de mogelijkheid om de bus helemaal naar eigen smaak in te richten. Bovendien is de compacte Combo laag in verbruik en super comfortabel!

Benieuwd waarom veel ondernemers kiezen voor een Opel Combo?

Ontdek dan hier de voordelen van een Opel Combo occasion.

1. Opel Combo Afmetingen

De Opel Combo is een compacte bus, verkrijgbaar in meerdere varianten. Dit betekent dat je keuze hebt uit verschillende maatoplossingen voor je bedrijf.

De afmetingen van 1e generatie Opel Combo (2011 – 2017)

Combo 2011 – 2017L1L2
Wielbasis (mm)27553105
Lengte achteroverbouw (mm)740740
Lengte laadruimte (mm)18202170
Breedte laadruimte (mm)17141714
Hoogte laadruimte (mm)13051305

De afmetingen van 2e generatie Opel Combo (2018 – heden)

 Combo 2018 – HedenL1 (m)L2 (xl)
Wielbasis (mm)27852975
Lengte achteroverbouw (mm)726886
Lengte voertuig  (mm)44034753
Lengte laadruimte (mm)17812131
Breedte laadruimte (mm)12431243
Tussen de wielkasten (mm)12291229
Hoogte laadruimte (mm)11851185
Hoogte voertuig (mm)17961817
Laadvolume (m33,33,9
Daklast (kg)170170

2. Opel Combo occasion

Ben jij op zoek naar een Opel Combo occasion? Dan maak je een uitstekende keuze, want de deze compacte bus is laag in verbruik en ook nog eens erg comfortabel.

Bovendien zijn de Opel Combo bussen verkrijgbaar met:

✔️zowel een diesel- als benzinemotor.

✔️zowel een handgeschakelde als automatische versnellingsbak.

✔️tot maar liefst 3,9 kuub laadruimte.

3. Opel Combo Occasion kopen of leasen?

Bij Van der Wal Vans kan je terecht voor zowel het kopen als leasen van een bestelwagen. Bovendien zijn alle bestelbussen op voorraad rijklaar.

Dit betekent:

  • dat alle bussen minimaal 6 maanden APK hebben.
  • dat alle banden en remmen zijn gecontroleerd.
  • dat de olie en vloeistoffen op peil zijn gehouden.
  • dat de bedrijfswagen te naam wordt gesteld.
  • vrijwaring van je inruilvoertuig.

Ben je geïnteresseerd in het kopen of leasen van een Opel Combo? neem dan hier contact met ons op en we helpen je verder!

Ben jij op zoek naar een bestelbus?

Bekijk dan onze voorraad aan bussen die allemaal direct leverbaar zijn. Mocht je een andere vraag hebben, dan helpt onze bedrijfswagen-specialist Isaak je graag verder!

4. Veelgestelde vragen over Opel combo

Vanaf welk maandbedrag kan ik een Opel Combo financial leasen?

Een Opel Combo is al doorgaans al te financial leasen vanaf 100,00 p/m. Dit betekent dus dat je geen grote investering in één keer hoeft te doen om in een betrouwbare bestelbus te rijden van Opel.

Is de Opel Combo leverbaar met een diesel- of een benzinemotor?

De Opel Combo is voornamelijk verkrijgbaar met een zuinige dieselmotor. Mocht je op zoek zijn naar een Combo met benzinemotor, neem dan hier contact met ons op.

Is de Opel Combo een automaat of handgeschakeld voertuig?

De Opel Combo is verkrijgbaar met een handgeschakelde versnellingsbak, maar ook met een automatische versnellingsbak (automaat).

Is de Opel Combo verkrijgbaar met een dubbele cabine?

Ja, de nieuwe Opel Combo’s zijn beschikbaar met dubbele cabine. Toch vind je veel meer exemplaren met enkele cabine op de Nederlandse markt.

Is de Opel Combo verkrijgbaar met een enkele cabine?

Ja, de Opel Combo variant met enkele cabine is het meest gangbaar, in vergelijking met de Opel Combo met dubbele cabine.

Wat zijn de varianten van een Opel Combo?

Opel Combo L1 (2011 -2018)
Opel Combo L2 (2011 – 2018)
Opel Combo L1 (2018 – heden)
Opel Combo L2 (2018 – heden)