365 dagen per jaar open 

300+ bedrijfswagens op voorraad

Livechat Ondersteuning

Opel Vivaro

Opel Vivaro Occasion Financial Leasen of kopen?

Ontdek de mogelijkheden van een Vivaro bij Van der Wal Vans!

De Opel Vivaro is een middelgrote bestelbus van het Duitse Opel. Deze bus geniet vooral veel populariteit onder koeriers, vanwege zijn wendbaarheid in combinatie met de comfort en handige functionaliteiten.

Ook vakmensen en andere professionals kiezen vaak voor de Vivaro, vanwege zijn veelzijdigheid. Dit maakt de bestelbus één van de meest gekozen bussen door ondernemers in Nederland.

Ben jij als ondernemer op zoek naar een praktische bestelbus? Dan is de Opel Vivaro ongetwijfeld iets voor jou!

Ontdek op deze pagina de voordelen van een Vivaro occasion.

1. Opel Vivaro Afmetingen

De Opel Vivaro is een middelgrote bestelbus, verkrijgbaar in meerdere varianten. Dit betekent dat je keuze hebt uit verschillende maatoplossingen voor je bedrijf. Bovendien is de Vivaro verkrijgbaar als enkele cabine, maar ook als dubbele cabine

De Opel Vivaro is een multifunctionele bestelwagen leverbaar in 3 varianten: gesloten bus, combi, dubbele cabine.

  • De Gesloten Bestelwagen, ook wel enkele cabine genoemd, is leverbaar in twee lengtes en twee hoogtes:

    – Opel Vivaro L1H1
    – Opel Vivaro L1H2
    – Opel Vivaro L2H1
    – Opel Vivaro L2H2 

    Als je de aanwezige ruimte maximaal wil benutten voor goederen, dan is deze gesloten bestelwagen van Opel Vivaro de beste keuze.

  • Een Combi: Heb je meer ruimte voor inzittenden nodig? Dan is de combi uitvoering een passende oplossing! Het interieur biedt namelijk de mogelijkheid om meer goederen te vervoeren door de achterbanken plat neer te klappen.
  • De Opel Vivaro met dubbele cabine biedt de meeste zitplaatsen van de drie varianten. Zo heb je op de tweede rij maar liefst drie extra zitplaatsen. Daarnaast maakt de optionele scheidingswand met doorlaadluik het ook nog eens mogelijk om extra lange ladingen te vervoeren!

De afmetingen van Opel Vivaro (2019 – heden)

Vivaro 2019 – HedenL1L2L3
Wielbasis (cm)292327327
Lengte achteroverbouw (cm)803803115
Lengte voertuig  (cm)460495530
Lengte laadruimte (cm)216251286
Breedte laadruimte (cm)162162162
Tussen de wielkasten (cm)125125125
Hoogte laadruimte (cm)139139139
Hoogte voertuig (cm)190193193
Laadvolume (m34,65,36,1
Daklast (kg)140170170

De afmetingen van Opel Vivaro (2014 – 2019)

Opel Vivaro (2014 – 2019)L1/H1L1/H2L2/H1L2/H2
Wielbasis (cm)309309349349
Lengte achteroverbouw (cm)968968968968
Lengte voertuig  (cm)499499539539
Lengte laadruimte (cm)253253293293
Breedte laadruimte (cm)166166166166
Tussen de wielkasten (cm)126126126126
Hoogte laadruimte (cm)138189138189
Hoogte voertuig (cm)197249197290
Laadvolume (m35,27,268,6
Daklast (kg)200150200150

2. Opel Vivaro Occasion Kopen Of Leasen?

Ben jij als ondernemer op zoek naar een middelgrote bestelbus voor je bedrijf? Dan is een Opel Vivaro Occasion een goede en voordelige keuze. Deze betrouwbare bussen zijn bovendien uitgerust met handige functionaliteiten en absolute comfort.

verkrijgbaar met:

✔️zowel een diesel- als benzinemotor.

✔️een praktische bedrijfswageninrichting.

✔️tot maar liefst 8,6 kuub laadvolume.

3. Opel Vivaro kopen of financial leasen?

Bij Van der Wal Vans kan je terecht voor zowel het kopen als leasen van een bestelbus. Bovendien zijn alle bestelbussen op voorraad rijklaar.

Dit betekent:

  • dat alle bussen minimaal 6 maanden APK hebben.
  • dat alle banden en remmen zijn gecontroleerd.
  • dat de olie en vloeistoffen op peil zijn gehouden.
  • dat de bedrijfswagen te naam wordt gesteld.
  • vrijwaring van je inruilvoertuig.

Ben je geïnteresseerd in het kopen of leasen van een Opel Vivaro? neem dan hier contact met ons op en we helpen je verder!

Ben jij op zoek naar een bestelbus?

Bekijk dan onze voorraad aan bussen die allemaal direct leverbaar zijn. Mocht je een andere vraag hebben, dan helpt onze bedrijfswagen-specialist Isaak je graag verder!

Veelgestelde vragen over Opel Vivaro

Vanaf welk maandbedrag kan ik een Opel Vivaro financial leasen?

Een Vivaro is al doorgaans al te financial leasen vanaf 100,00 p/m. Dit betekent dus dat je geen grote investering in één keer hoeft te doen om in een betrouwbare bestelbus.

Is de Opel Vivaro leverbaar met een diesel- of een benzinemotor?

De Opel Vivaro is voornamelijk verkrijgbaar met een zuinige dieselmotor. Mocht je op zoek zijn naar een Vivaro met benzinemotor, neem dan hier contact met ons op.

Is de Opel Vivaro een automaat of handgeschakeld voertuig?

De Opel Vivaro is verkrijgbaar met een handgeschakelde versnellingsbak, maar ook met een automatische versnellingsbak (automaat).

Is de Opel Vivaro verkrijgbaar met een dubbele cabine?

Ja, de Opel Vivaro zijn verkrijgbaar met dubbele cabine.

Is de Opel Vivaro verkrijgbaar met een enkele cabine?

Ja, de Opel Vivaro variant met enkele cabine is het meest gangbaar, in vergelijking met de Vivaro met dubbele cabine.