365 dagen per jaar open 

300+ bedrijfswagens op voorraad

Livechat Ondersteuning

Renault Trafic

Renault Trafic Occasion Leasen of Kopen?

Ontdek de mogelijkheden van een Trafic bij Van der Wal Vans!

De Renault Trafic is een middenklasse bestelbus van het Franse automerk Renault. De kleinste bus van Renault is de Kangoo en de grootste bus gaat door het leven als Renault Master.

Veel ondernemers kiezen voor de Trafic, vanwege zijn veelzijdigheid. Je hebt simpelweg veel laadruimte beschikbaar en bent ook nog eens wendbaar in het drukke stadsverkeer. 

Wil jij meer weten over de mogelijkheden van een Renault Trafic? Op deze pagina vertellen we je alles wat je moet weten!

1. Renault Trafic Afmetingen

De Renault Trafic is dus de middenklasse bestelbus van Renault. Dit maakt de Franse bestelbus erg populair onder koeriers en vakmensen. Bovendien heb je meerdere varianten van de Trafic. Dit betekent dat je de keuze hebt uit verschillende afmetingen en cabines.

Hieronder lees je de afmetingen van een Renault Trafic (2014 – heden) af (2010 – heden):

Trafic 2014 – hedenL1/H1L1/H2L2/H1L2/H2
Wielbasis (mm)3098309834983498
Lengte achteroverbouw (mm)968968968968
Lengte voertuig  (mm)4999499953995399
Lengte laadruimte (mm)2537253729372937
Breedte laadruimte (mm)1662166216621662
Tussen de wielkasten (mm)1268126812681268
Hoogte laadruimte (mm)1387189813871898
Hoogte voertuig (mm)1971249319712493
Laadvolume (m35,27,268,6
Daklast (kg)200150200150

Hieronder lees je de afmetingen van een Renault Trafic (2001 – 2014) af:

Trafic 2001 – 2014L1/H1L1/H2L2/H1L2/H2
Wielbasis (mm)3098309834983498
Lengte achteroverbouw (mm)851851851851
Lengte laadruimte (mm)2400240028002800
Breedte laadruimte (mm)1690169016901690
Hoogte laadruimte (mm)1387191313871913

1.1 Aflezen afmetingen Renault Trafic

De afmetingen van een bestelbus, dus ook van een Trafic, worden altijd aangegeven met een L/H-combinatie. Hieronder geven we je een duidelijk van hoe L/H-combinaties werken.

Voorbeeld:

De ‘l’ staat voor lengte en de ‘h’ voor hoogte van de Trafic. Met iedere verhoging en/of verlenging nemen de getallen achter de l en h dus toe. Voor je beeldvorming is de l1h2 dus even lang als de L1H1 afmetingen, maar wel een slagje hoger. 

De l1h1 is op zijn beurt weer net zo hoog als de l2h1, maar weer een maatje langer. Een l2h2 is zowel langer als hoger dan een l1h1.

Als we het hebben over een Renault Trafic l1h1, dan spreken we altijd over het standaardformaat van deze bus. Het is alleen wel belangrijk om te weten dat de afmetingen van een l1h1 bus per merk en model kunnen verschillen.

2. Renault Trafic Occasion Kopen Of Leasen?

Ben jij als ondernemer op zoek naar een grote bestelbus voor je bedrijf? Dan is een Renault Trafic Occasion een uitstekende keuze.

verkrijgbaar met:

✔️ enkele cabine of dubbele cabine.
✔️ tot maar liefst 8,6 kuub laadvolume
✔️ zowel een diesel- als benzinemotor.

Bij Van der Wal Vans kan je terecht voor zowel het kopen als leasen van een bestelbus. Bovendien zijn alle bestelbussen op voorraad rijklaar.

Dit betekent:

  • dat alle bussen minimaal 6 maanden APK hebben.
  • dat alle banden en remmen zijn gecontroleerd.
  • dat de olie en vloeistoffen op peil zijn gehouden.
  • dat de bedrijfswagen te naam wordt gesteld.
  • vrijwaring van je inruilvoertuig.

Ben jij op zoek naar een bestelbus?

Bekijk dan onze voorraad aan bussen die allemaal direct leverbaar zijn. Mocht je een andere vraag hebben, dan helpt onze bedrijfswagen-specialist Isaak je graag verder!

3. Veelgestelde vragen over Renault Trafic

Vanaf welk maandbedrag kan ik een Renault Trafic financial leasen?

Een Trafic is doorgaans al te financial leasen vanaf 200,00 p/m. Afhankelijk van bijvoorbeeld de lease- en slottermijn kan dit maandbedrag afwijken.

Is de Renault Trafic leverbaar met een diesel- of een benzinemotor?

De Renault Trafic is voornamelijk verkrijgbaar met een zuinige dieselmotor. Mocht je op zoek zijn naar een Trafic met benzinemotor, neem dan hier contact met ons op.

Is de Renault Trafic een automaat of handgeschakeld voertuig?

De Renault Trafic is verkrijgbaar met een handgeschakelde versnellingsbak, maar ook met een automatische versnellingsbak (automaat).

Is de Renault Trafic verkrijgbaar met een dubbele cabine?

Ja, de Renault Trafics zijn verkrijgbaar met dubbele cabine.

Is de Renault Trafic verkrijgbaar met een enkele cabine?

Ja, de Renault Trafic variant met enkele cabine is het meest gangbaar, in vergelijking met de Trafic met dubbele cabine.