Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
151.868
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
151.868
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 06-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VRS-58-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-08-27 |
| Datum deel 1a | 2022-08-27 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.2 |
| Verbruik stad | 4.4 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 693 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.462 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.155 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2018-05 |
| Model tot | 2024-04 |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
151.868
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
151.868
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 06-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VRS-58-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-08-27 |
| Datum deel 1a | 2022-08-27 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.2 |
| Verbruik stad | 4.4 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 693 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.462 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.155 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2018-05 |
| Model tot | 2024-04 |
1.5 TDCI **MARGE, Geen BTW** L1H1 Euro6 Airco | 3-Zits | Camera | Navigatie | Cruisecontrol
1.5 EcoBlue L1H1 Euro6 Airco | 3-Zits | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Cruisecontrol
1.5 EcoBlue 100pk L1H1 Euro6 Airco | Camera | Android Auto | Stoelverwarming | Verwarmde voorruit
1.5 EcoBlue 100pk L2H1 Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Apple Carplay | Trekhaak
1.5 EcoBlue 120pk L1H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | LED | Cruisecontrol
1.5 EcoBlue 100pk L2H1 Euro6 Airco | 3-Zits | Camera | Navigatie | Verwarmde voorruit
Neem voor vragen gerust contact met ons op.