Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 252.001 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 252.001 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 15-03-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 40 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNZ-36-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-26 |
| Datum deel 1a | 2022-03-19 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Gewicht | 1.335 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-06 |
| Model tot | 2017-12 |
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 252.001 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 252.001 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 15-03-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 40 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNZ-36-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-10-26 |
| Datum deel 1a | 2022-03-19 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Gewicht | 1.335 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-06 |
| Model tot | 2017-12 |
108 CDI L1H1 Euro6 Airco | Navigatie | Cruisecontrol | Sidebars | Dakdragers
109 CDI L3H1 Extra Lang Euro6 Airco | LM velgen | Cruisecontrol | Stoelverwarming
1.5 BlueHDI 102pk L1H1 inrichting Omvormer Euro6 Airco | Trekhaak | Apple Carplay | Cruisecontrol
1.6 HDi 90pk **MARGE, GEEN BTW** L2H1 Airco | Navigatie | Apple Carplay | Cruisecontrol
1.3 CDTi 96pk L1H1 Euro6 inrichting Airco | LM velgen | Trekhaak | Cruisecontrol | Stoelverwarming
1.6 BlueHDI L1H1 Euro6 Airco | 3-Zits | Apple Carplay | Cruisecontrol | Imperiaal
Neem voor vragen gerust contact met ons op.