Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.943
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.943
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPH-30-T |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2022-05-31 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 71 kW / 97 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 532 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.489 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.021 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 260 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 138 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.8 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2021-09 |
| Model tot | 2024-06 |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.943
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.943
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPH-30-T |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2022-05-31 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 71 kW / 97 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 532 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.489 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.021 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 260 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 138 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.8 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2021-09 |
| Model tot | 2024-06 |
109 CDI 90pk L1H1 Euro6 Airco | Cruisecontrol | Trekhaak
108 CDI L1H1 Euro6 Airco | Navigatie | Cruisecontrol | Sidebars | Dakdragers
109 CDI L3H1 Extra Lang Euro6 Airco | LM velgen | Cruisecontrol | Stoelverwarming
110 CDI 96pk L1H1 Euro6 Airco | Cruisecontrol | LED | Zijdeur
1.5 BlueHDI 102pk L1H1 inrichting Omvormer Euro6 Airco | Trekhaak | Apple Carplay | Cruisecontrol
1.6 HDi 90pk **MARGE, GEEN BTW** L2H1 Airco | Navigatie | Apple Carplay | Cruisecontrol
Neem voor vragen gerust contact met ons op.