Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
122.688
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
122.688
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 05-06-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 212 – € 222 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | PG-364-Z |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-06-30 |
| Datum deel 1a | 2017-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 65 kW / 88 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.290 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.810 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 546 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.9 seconden |
| Tankinhoud | 67 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-06 |
| Model tot | 2018-12 |
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
122.688
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
122.688
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 05-06-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 212 – € 222 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | PG-364-Z |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-06-30 |
| Datum deel 1a | 2017-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 65 kW / 88 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.290 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.810 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 546 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.9 seconden |
| Tankinhoud | 67 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-06 |
| Model tot | 2018-12 |
111CDI L2H1 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 6-Zits | Camera | Trekhaak |
111 CDI L2H1 Euro6 Airco | Camera | Cruisecontrol
110 CDI L1H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Bijrijdersbank
114 CDI 136pk L2H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Cruisecontrol
114 CDI 136pk L2H1 Euro6 *Rijklaar Direct Rijden* Airco | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Cruisecontrol
114 CDI 136pk L2H1 RWD Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Cruisecontrol
Neem voor vragen gerust contact met ons op.