Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
36.669
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
36.669
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 30-06-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXD-47-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-30 |
| Datum deel 1a | 2023-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.085 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.915 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 554 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 234 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2024-03 |
| Model tot | 2026 |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
36.669
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
36.669
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 30-06-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXD-47-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-30 |
| Datum deel 1a | 2023-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.085 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.915 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 554 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 234 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2024-03 |
| Model tot | 2026 |
2.3 CDTI 164pk L4H2 Euro6 Airco | Omvormer | Camera | Navigatie | 2500kg Trekhaak
2.3 CDTI L3H2 Euro6 *Rijklaar Direct Rijden* Airco | Imperiaal | 2500kg Trekhaak | Cruisecontrol | Parkeersensoren
2.3 CDTI L3H2 Post NL inrichting Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Cruisecontrol
2.3 CDTI L3H2 *Post NL inrichting* Euro6 Airco | Navigatie | Camera | Cruisecontrol | Parkeersensoren
2.3 Turbo 146pk L2H2 Dubbele cabine Euro6 Airco | Imperiaal | Omvormer | 2500kg Trekhaak
2.3 CDTI 170pk Automaat L1H2 Inrichting Euro6 Airco | Camera | Omvormer | Cruisecontrol
Neem voor vragen gerust contact met ons op.