Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
114.954
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
114.954
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPZ-30-P |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2022-05-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.245 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-01 |
| Model tot | 2022-01 |
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
114.954
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
114.954
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPZ-30-P |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2022-05-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.245 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-01 |
| Model tot | 2022-01 |
1.6 BlueHDI L1H1 Inrichting Dubbele vloer Euro6 Airco | Cruisecontrol | Parkeersensoren
1.5 BlueHDI 102pk L1H1 Euro6 Airco | Cruisecontrol | Trekhaak
2.0 BlueHDI 123pk L3H1 Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Apple Carplay | Cruisecontrol
2.0 BlueHDI 123pk L3H1 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 5-Zits | Navigatie | 2500kg Trekhaak
2.0 BlueHDI 123pk L3H1 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 2x zijdeur | 2500kg Trekhaak | 5-Zits
2.0 BlueHDI 123pk Automaat L3H1 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 6-Zits | Camera | Navigatie
Neem voor vragen gerust contact met ons op.