Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 27-1291 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 986 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.514 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2024-10 |
| Model tot | 2026 |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 27-1291 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 986 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.514 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2024-10 |
| Model tot | 2026 |
2.3 dCi 136pk L2H2 inrichting Airco | Camera | Apple Carplay | Omvormer
2.3 dCi 145pk Bakwagen Laadklep Euro6 Airco | LED | 990kg laadvermogen
2.3 dCi 146pk Bakwagen 233cm Hoog Laadklep Zijdeur Euro6 Airco | Cruisecontrol | Lat om Lat Betimmering
2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Euro6 Airco | Camera | Navigatie | LED | Cruisecontrol
2.3 dCi 136pk L2H2 Koelwagen Thermoking V-300 MAX Vriezen -20°C tot verwarmen + 20°C Dag + Nacht Euro6 Airco | Navigatie
2.3 dCi 136pk L2H2 Koelwagen Thermoking V-300 MAX Vriezen -20°C tot verwarmen + 20°C Dag + Nacht Euro6 Airco |
Neem voor vragen gerust contact met ons op.