Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 87-1835 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.444 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.056 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-10 |
| Model tot | 2024-09 |
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 87-1835 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.444 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.056 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-10 |
| Model tot | 2024-09 |
2.3 dCi 136pk L2H2 inrichting Airco | Camera | Apple Carplay | Omvormer
1.6 dCi L1H1 Euro6 Airco | Navigatie | Cruisecontrol | Trekhaak | Parkeersensoren
2.0 BluedCi L2H1 Euro6 Airco | Apple Carplay | LED | Cruisecontrol | Parkeersensoren
2.0 dCi 131pk L2H1 Euro6 Airco | LED | Cruisecontrol | Sidebars
2.0 BluedCi 130pk L2H1 Fabrieksgarantie Euro6 Airco | Navigatie | LED | Cruisecontrol
2.0 dCi L2H1 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 6-Zits | Apple Carplay | Cruisecontrol | Trekhaak
Neem voor vragen gerust contact met ons op.