Wij staan je 7 dagen per week te woord. Neem direct contact met ons op!
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
66.607
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
66.607
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-01-2028 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 138 – € 151 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-919-SL |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-31 |
| Datum deel 1a | 2024-01-31 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.395 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 656 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.094 kg |
| Wielbasis | 312 cm |
| Lengte | 517 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 42 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.6 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2021-11 |
| Model tot | 2024-01 |
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
66.607
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
Geen zorgen, je zit nergens aan vast!
Wil je ons spreken? Bel 088 007 2727 of WhatsApp mij je vraag.
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
66.607
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 31-01-2028 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 138 – € 151 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-919-SL |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-31 |
| Datum deel 1a | 2024-01-31 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.395 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 656 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.094 kg |
| Wielbasis | 312 cm |
| Lengte | 517 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 42 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.6 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2021-11 |
| Model tot | 2024-01 |
1.4 eHybrid Automaat Personenbus L2H1 Panoramadak | 2x Zijdeur | Camera | Navigatie | Apple Carplay
1.5 CDTI 120pk L2H1 Personenbus 9-Zits Euro6 Airco | Navigatie | Apple Carplay | Cruisecontrol
1.5 D-4D 120pk L3H1 XL 9 Zits Personenbus Euro6 Airco | Navigatie | Camera | Apple Carplay
1.5 CDTI 120pk L3H1 Personenbus 9-Zits Euro6 Airco | 2x zijdeur | Camera | Navigatie | Apple Carplay
1.5 D-4D 120pk L3H1 Personenbus 9 Zitplaatsen Euro6 Airco | Navigatie | Apple Carplay | Cruisecontrol
1.0 EcoBoost Hybride Automaat L1H1 9 Persoons Personenbus Euro6 Prijs INCL BTW/BPM Airco | Cruisecontrol | LED
Neem voor vragen gerust contact met ons op.